“Güvenle zirveye taşır”

Misyonumuz

USTA ENERJİ GRUP, asansör sektöründe büyük birikime sahip, çalışmalarında uluslar arası sertifikalar kazanmış, kalitesini Türkiye kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve bir markadır.

Sektöründeki bir çok kuruluşa öncülük eden firmamız, ISO 9001-2008 ,TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve Garanti Belgesi gibi tüm kalite kontrol ve yönetim sertifikalarına sahip bir firmadır. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan USTA ENERJİ GRUP, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır.

İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren, asansör kalite standartlarını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan elektrikli ve hidrolik insan ve yük asansörü, yatay asansör, sedye asansörü, yürüyen merdiven ve tüm asansör sistemlerinin kurulumlarını, asansör bakım ve teknik servis hizmetleri dahil olmak üzere alanında tam profesyonel çözümler sunmaktadır.

Sohbeti Başlat
Nasıl Yardım Edebiliriz?
Usta Enerji Grup
Merhaba, Size nasıl yardım edebiliriz?